Změna v pravidlech interpretační soutěže SB

15. 3. 2019

Každoročně na přelomu února a března vydáváme potřebné informace k novému ročníku Interpretační soutěže Stonavská Barborka. I letos se jedná o Soutěžní řád, Organizační pokyny a Harmonogram soutěžních dnů.

 Upozorňujeme na hlavní změnu, kterou je nové schéma soutěžních kategorií. Stávající schéma, které jsme používali doposud, bylo inspirováno strukturou našeho školství a postačovala pro Slovensko či Polsko. Se zvyšujícím se zájmem i z jiných zahraničních států nastává problém, jinými organizačními strukturami školství či odlišnou terminologii.

Tyto okolnosti nás vedly k důsledné analýze a následným změnám stávajícího schématu kategorií. Jako nejlepší kritérium nám vyplynulo věk soutěžícího, a protože bylo toto kritérium bylo přímo (u kategorií ZUŠ) či nepřímo (u SUŠ, VUŠ) aplikováno již doposud, provedli jsme jen úpravu v terminologii, čím vzniklo schéma kategorii pro 13. ročník ISSB.

Základní popis nového schématu je uveden v Soutěžním řádu a pro letošní ročník je rozveden v Organizačních pokynech ISSB 2019. Pro názornost je celé schéma graficky uvedeno v příloze č. 3 Organizačních pokynů.

 Zpět

Partneři


Generální partnerZa finanční podpory
DALŠÍ PARTNEŘI

Informace o soutěži:
+420 799 511 303, +420 597 723 013, office@stonavskabarborka.cz
© 2018 Stonavská Barborka, z.s. | Mapa webu