Přejeme klidné a příjemné prožité prázdniny.

 


Interpretační soutěž SB
11. ročník

29.11. - 3.12.2017

Hlavní ceny

 

Kategorie A – vokální ansámbly

A2.1 ZUŠ – dueto do 12 let

SIS004         1.                Šestáková Karolína, Ježíková                                   Martina ZUŠ Karolinka

SIS001         1.                Hradilová Zuzana, Zpěváková Sára                         ZUŠ Hulín

SIS040         1.                Vosková Aneta, Majerechová Simona                   Dětská studia s.r.o.

SIS011         2.                Černá Františka, Černá Kateřina                             Základní umělecká škola E. Marhuly,
                                                                                                                        Ostrava - Mariánské Hory

SIS041         3.                Pletanová Sabina, Jaklová Kristina                          Dětská studia s.r.o.

SIS043         3.                Svobodová Tereza, Pletanová Sabina                   Dětská studia s.r.o.

SIS042         3.                Tuncelová Zuzana, Tuncelová Aneta                      Dětská studia s.r.o.

SIS044         3.                Zárubová Natalie, Majerechová Simona               Dětská studia s.r.o.

 

A2.2 ZUŠ – terceto až okteto do 12 let

SIS061         2.                Kosík Štěpán, Machovský Alexandr, Moučková Renáta

                                         ZUŠ B. Kozánka, Přerov

 

A2.3 ZUŠ – dueto do 16 let

SIS030         1.                Kukalová Eliška, Moravcsíková Zsófia     Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy

SIS021         1.                Chmelíková Jana, Málková Barbora           ZUŠ J. N. Filcika,Chrast u Chrudimi

SIS028         1.                Majerová Terezie, Švandová Monika        ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

SIS002         1.                Zavadilová Veronika, Druláková Jitka        ZUŠ Hulín

SIS013         2.                Najsrová Kateřina, Vopalecká Kateřina     

                                             Základní umělecká škola E. Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory

SIS024         2.                Nováková Lucie, Potůček Ondřej                Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy

SIS019         3.                Málková Markéta, Pošvář Vojtěch               ZUŠ J. N. Filcika,Chrast u Chrudimi

A2.4 ZUŠ – terceto až okteto do 16 let

SIS057         1.                Holíková Ludmila, Janíčková Aneta, Havlíčková Aneta   ZUŠ Smetanova, Brno

SIS050         2.                Lovětínská Simona, Poláková Lucie, Maříková Eva  ZUŠ Dačice

SIS049         2.                Lovětínská Simona, Maříková Eva, Nováková Michaela, Poláková Lucie

                                             ZUŠ Dačice

SIS020         2.                Chmelíková Jana, Málková Barbora, Pošvář Vojtěch

                                             ZUŠ J. N. Filcika, Chrast u Chrudimi

SIS018         2.                Tichavská Magdaléna, Kociánová Kateřina, Volavková Andrea                         První SZUŠ MIS music, o.p.s., Kopřivnice

 

A2.5 ZUŠ – dueto do 19 let

SIS051         1.                Janečková Petra, Pádrová Šárka                    ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř

SIS014         1.                Krayzel David, Krayzel Dominik   

                                           Základní umělecká škola E. Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory

SIS008         1.                Vojáčková Kristýna, Češková Lucie               ZUŠ Kroměříž

 

A2.6 ZUŠ – terceto až okteto do 19 let

SIS009         1.                Vojáčková Kristýna, Češková Lucie, Tyčiaková Lucia

                                            ZUŠ Kroměříž

SIS054         1.                Bordácsová Natálie, Juríková Johana, Drozdíková Alena

                                             ZUŠ Bedřicha Smetany v Karviné

SIS062         2.                Drábková Veronika, Filipská Markéta, Davidová Barbora, Mollin Jiří

                                              ZUŠ B. Kozánka, Přerov

 

Kategorie A – vokální ansámbly

A1.1 AMT – dueto od 19 do 30 let

SIS012         2.                Šmídová Zuzana, Sequensová Erika        

                                             Základní umělecká škola E. Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory

 

 

A1.2 AMT – terceto až okteto od 19 do 30 let

SIS053         1.                Bordácsová Natálie, Škrabalová Dominika, Koudelová Natálie, Kučerová Daniela,

                                        Gajdaczová Hana, Widnicová Zuzana                                                                                                    Karviná, ČR

SIS052         2.                Škrabalová Dominika, Koudelová Natálie, Kučerová Daniela, Gajdaczová Hana                            Karviná, ČR

SIS058         3.                Pánková Andrea, Trávničková Sylvie, Dvořáková Klára, Antošovská Alice, Krpalová Lucie         Brno, ČR

 

Kategorie A – vokální ansámbly

A3.1 SUŠ – dueto

SIS003         2.                 Nováková Daniela, Pazourková Jana              Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy

SIS031         2.                 Reichová Kateřina, Smejkalová Tereza           Konzervatoř Brno

SIS006         3.                 Bartů Pavlína, Fílová Kristýna                         Konzervatoř České Budějovice

SIS023         3.                 Helikarová Eliška, Kukal Jan                            Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy

SIS016         3.                 Zelenková Kateřina, Kovačič Josef                 Pražská konzervatoř, Praha

SIS029         č. ú              Węgrzynowska Agnieszka, Nowak Bartosz          

                                             Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina w Opolu , Polsko

SIS015         č. ú              Račinská Anna, Jurenková Jana                        Konzervatoř Evangelické akademie, Olomouc

SIS060         č. ú              Tvrzníková Tereza, Robotka Michael               Konzervatoř Brno

SIS036         č. ú              Machová Zuzana, Slivka Pavel                                

                                              Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

SIS026         č. ú              Kukal Jiří , Kukal Jan                                            Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy

SIS005         č. ú              Pesonen Anni, Raittila Hanna                            Finsko

SIS022         č. ú              Vodárková Mahulena, Kukal Jiří                             

                                            Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy

 

 

A3.2 SUŠ – terceto až okteto

SIS037         1.                   Machová Zuzana, Valčuhová Alena, Symerská Alžběta, Vojtičková Gabriela,

                                           Adam Jiří, Těšík Pavel, Prokopec Vladislav,

                                           Slivka Pavel  / Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

SIS055         2.                   Fílová Kristýna, Bartů Pavlína, Nosková Blanka

                                             Konzervatoř České Budějovice

SIS035         3.                   Vomáčková Eliška, Zónová Barbora, Těšík Pavel, Matuška Martin           

                                             Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

SIS048         č. ú                Frydrychová Daniela, Hušková Vendula, Kempová Jana      

                                            Církevní konzervatoř v Opavě

 

B3.1 SUŠ – terceto až okteto

SIS007         1.                   Háblová Kristýna, Trnčíková Barbora, Stěpaněnko Nikita              

                                              Gymnázium a Hudební škola hl.m. Prahy

 

Kategorie A – vokální ansámbly

A4.1 VUŠ – dueto

SIS032         1.                Flórová Natália, Jungová Soňa               Ostravská Univerzita v Ostravě

SIS038         2.                Jakubcová Lenka, Bocanová Anna        Ostravská univerzita v Ostravě

 

A4.2 VUŠ – terceto až okteto

SIS045         1.                Hergeselová Anežka, Pospíšilová Ludmila, Hergeselová Tereza,

                                        Suchanová Simona, Balcarová Mirka, Zannerová Barbora

                                          PedF UK, Praha

SIS034         č. ú             Sahakyan Hasmik, Januszewska Sandra Klara, Pawlik Jakub, Kwinta Piotr    

                                            Akademia Muzyczna w Krakowie, Polsko

 

 

Kategorie B – vokálně-instrumentální ansámbly

B4.1 VUŠ – terceto až okteto

SIS017         1.                Holbová Veronika, De Roos Marjolein, Bárta Michal            Ostravská univerzita v Ostravě

SIS046         2.                Kývalová Eva, Zeráková Jana, Handzušová Barbora             HAMU, Praha

SIS059         č. ú             Kašpárková Barbora, Halašová Vlasta, Varsamisová Klára   VŠMU Bratislava


 

 

Zvláštní ceny

 

Cena Stonavská Barborka – ansámbl č. SIS017 - Holbová Veronika, De Roos Marjolein, Bárta Michal

 

Cena Malá Stonavská Barborka – ansámbl č. SIS054 - Bordácsová Natálie, Juríková Johana, Drozdíková Alena

 

Cena Zdeňky Divákové za nejlepší pěvecký výkon v rámci kategorie B – ansámbl č.SIS0017 - Holbová Veronika, De Roos Marjolein, Bárta Michal

 

Cena PhDr. Leona Juřici za nejlepší ztvárnění humoru v hudbě – skladba Šly panenky silnicí – ansámbl č. SIS014 - Krayzel David, Krayzel Dominik

Cena PhDr. Leona Juřici za nejlepší ztvárnění humoru v hudbě - skladba Písně rozvodové č. III. – ansámbl č. SIS032 - Flórová Natália, Jungová Soňa

 

Cena děkana Fakulty umění Ostravské univerzity v Ostravě za vynikající interpretaci uměleckého díla 20. nebo 21. století – ansámbl č. SIS045 - Hergeselová Anežka, Pospíšilová Ludmila, Hergeselová Tereza, Suchanová Simona, Balcarová Mirka, Zannerová Barbora

Cena Českého rozhlasu Ostrava – ansámbl č. SIS053 - Bordácsová Natálie, Škrabalová Dominika, Koudelová Natálie, Kučerová Daniela, Gajdaczová Hana, Widnicová Zuzana

Cena Českého rozhlasu Ostrava - ansámbl č. SIS054 Bordácsová Natálie, Juríková Johana, Drozdíková Alena

Vystoupení s JFO v rámci rodinného cyklu (podzim 2014) – ansámbl č.SIS032 - Flórová Natália, Jungová Soňa

Zvláštní cena

poroty MgA. Lucii Vitáskové za aranžmá přínos – ansámbl č. SIS058

poroty za dramaturgii – ansámbl č. SIS058 - Pánková Andrea , Trávničková Sylvie , Dvořáková Klára, Antošovská  Alice , Krpalová Lucie

poroty za dramaturgii – ansámbl č. SIS052 - Škrabalová Dominika, Koudelová Natálie, Kučerová Daniela, Gajdaczová Hana

poroty Olze Ježkové za skladatelský přínos – ansámbl č. SIS026

poroty Josefu Kovačičovi za kultivovaný projev – ansámbl č. SIS016

poroty za znamenité podání Suchoňovy úpravy lidové písně a současné skladby Erica Whitacrea –ansámbl č. SIS037 - Machová Zuzana, Valčuhová Alena, Symerská Alžběta, Vojtičková Gabriela, Adam Jiří, Těšík Pavel , Prokopec Vladislav, Slivka Pavel

poroty za choreografické ztvárnění terceta lesních žínek A. Dvořáka – ansámbl č. SIS048 - Frydrychová Daniela , Hušková Vendula , Kempová Jana

poroty MgA. Lukáši Polednovi za koncertní doprovod  –  ansámbl č. SIS048

poroty hobojistce Barboře Trnčíkové za mimořádný interpretační výkon – ansámbl  č.  SIS007

poroty za výraznou interpretaci skladeb J. S. Bacha – ansámbl č. SIS007 - Háblová Kristýna, Trnčíková Barbora, Stěpaněnko Nikita

poroty za dramaturgii – ansámbl č. SIS046 - Kývalová Eva, Zeráková Jana, Handzušová Barbora

-          za mimořádný krásný zvukový a muzikální projev  – ansámbl č. SIS009 - Vojáčková Kristýna, Češková Lucie, Tyčiaková Lucia

-          za výbornou intonaci a pěkné frázování – ansámbl č. SIS030 -Kukalová Eliška, Moravcsíková Zsófia

-          zvláštní cena poroty barytonistovi Piotrovi Kwintovi za mimořádnou muzikalitu – ansámbl č. SIS034

-          zvláštní cena poroty Tereze Hergeselové za aranžmá skladby  Salva me Roberta Prizemana –ansámbl č. SIS045

-          Chieko Okabe-Silvasti – pozvánka na Mezinárodní  pěveckou soutěž   do Savonlinny (Finsko) - Ondřej Potůček – č. ansamblu SIS024

-          Chieko Okabe-Silvasti – za upřímný a přirozený pěvecký projev překrásných dětských hlasů – č. ansambl SIS014 – Krayzel David, Krayzel Dominik

-          poroty za vynikající interpretaci uměleckého díla 20. nebo 21. století – ansámbl č. SIS032 - Flórová Natália, Jungová Soňa

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2011-4 Obec Stonava, © 2015-6 Stonavská Barborka, z.s.