O sponzorství


Vážení přátelé umění!

Spolek Stonavská Barborka svou činností již patnáct let intenzivně podporuje umělecký rozvoj a talent mladých lidí.

Tato činnost nelze realizovat bez pomoci celé řady firem a podnikatelů, kde významnou roli zaujímá pomoc finanční. Ta byla po staletí fungujícím principem podpory a rozvoje umění.

Finanční partneři Stonavské Barborky navazují na tuto tradici a svou bohulibou štědrostí vyjadřují své sympatie k aktivitám uměleckého mládí.

Cílem pomoci je Mezinárodní festival komorního ansámblového zpěvu Stonavská Barborka, který svými soutěžními i nesoutěžními aktivitami podporuje umělecký rozvoj a talent žáků a studentů nejen uměleckých škol.

Závazná a motivující jsou pro nás slova emeritního sólisty berlínské Komické opery, zakladatele a dlouholetého mecenáše Stonavské Barborky Klemense Slowioczka: “Láska ke kultuře, úcta k historii, ale především touha pomáhat jsou pro nás silným pojítkem. Jsme rádi, že těmito ušlechtilými vlastnostmi oplývá i celá řada lidí, jejichž finanční pomoc je pro naplňování cílů festivalu strategicky důležitá.”.

Jako dík za podporu nabízí Spolek možnost využití sponzorských benefitů a provizí a srdečně zve do unikátního uměleckého společenství. Staňte se aktivní součástí podpory rozvoje mladých umělců!

Děkujeme.

Ing. Bc. Josef Melnar

ředitel Festivalu SB

 

Partneři


Generální partnerSponzoři
DALŠÍ PARTNEŘI

Informace o soutěži:
+420 799 511 303, +420 597 723 013, office@stonavskabarborka.cz
© 2018 Stonavská Barborka, z.s. | Mapa webu