O zprostředkování


Vážení přátelé umění!

Spolek Stonavská Barborka svou činností již patnáct let intenzivně podporuje umělecký rozvoj a talent mladých lidí.

Tato činnost nelze realizovat bez pomocí celé řady sponzorů a mecenášů, kteří se ale obtížně hledají a jejich náklonnost nelehce získává. Proto si moc vážíme těch, kteří nám s tímto nelehkým úkolem pomáhají a díky svým kontaktům, obchodnímu umění a touze pomoci pomohou získat důležité finanční prostředky pro realizaci Mezinárodního festivalu komorního ansámblového zpěvu Stonavská Barborka, který svými soutěžními i nesoutěžními aktivitami podporuje umělecký rozvoj a talent žáků a studentů nejen uměleckých škol.

Závazná a motivující jsou pro nás slova emeritního sólisty berlínské Komické opery, zakladatele a dlouholetého mecenáše Stonavské Barborky Klemense Slowioczka: “Láska ke kultuře, úcta k historii, ale především touha pomáhat jsou pro nás silným pojítkem. Jsme rádi, že těmito ušlechtilými vlastnostmi oplývá i celá řada lidí, jejichž finanční pomoc je pro naplňování cílů festivalu strategicky důležitá.”.

Jako dík za pomoc a podporu nabízíme zprostředkovatelům zprostředkovatelskou i následnou provizi a srdečné pozvání do unikátního uměleckého společenství. 

Staňte se aktivní součásti podpory rozvoje mladých umělců!

Děkujeme.

Ing. Bc. Josef Melnar

ředitel Festivalu SB

Partneři


Generální partnerSponzoři
DALŠÍ PARTNEŘI

Informace o soutěži:
+420 799 511 303, +420 597 723 013, office@stonavskabarborka.cz
© 2018 Stonavská Barborka, z.s. | Mapa webu